Jak kupić Dark Eclipse w Coinbase w Stany Zjednoczone

Dark Eclipse

Cena Dark Eclipse

0,0001017 USD

Circular dots
DARK

Wprowadzenie

Użytkownicy Coinbase w kraju Stany Zjednoczone mogą kupować Dark Eclipse na DEX na Coinbase. Mimo że Dark Eclipse nie jest bezpośrednio przedmiotem obrotu na scentralizowanej giełdzie Coinbase, nadal można kupować i sprzedawać to aktywo oraz zarządzać nim za pomocą zdecentralizowanej giełdy Coinbase (DEX). Giełda Coinbase DEX zapewnia dostęp do tysięcy tokenów, w tym Dark Eclipse, oraz szybki i łatwy handel w ramach jednej aplikacji. Oto przewodnik krok po kroku.

    Dark Eclipse – czego się dowiesz

  • Gdzie i jak można kupić Dark Eclipse ze szczegółowymi instrukcjami, które to ułatwią.

  • Dane o Dark Eclipse, w tym stopa zwrotu i inne statystyki pomocne w analizie rynku.

  • Inne aktywa podobne do Dark Eclipse i odpowiadające im strony z instrukcjami zakupu.

Kupowanie na Coinbase – Dark Eclipse

  • Utwórz konto Coinbase

    Pobierz aplikację Coinbase i rozpocznij proces rejestracji. W celu dokonania transakcji będziesz potrzebować ważnego dokumentu tożsamości, a ponadto możemy poprosić Cię o potwierdzenie adresu zamieszkania. Weryfikacja tożsamości może potrwać dłużej niż kilka minut – w zależności od tego, gdzie mieszkasz.

  • Dodaj metodę płatności

    Połącz i zasil swoje konto za pomocą kryptowalut lub tradycyjnych metod płatności, takich jak karta debetowa.

  • Wyszukaj Dark Eclipse

    Dotknij paska wyszukiwania na stronie głównej, aby znaleźć Dark Eclipse. Na stronie aktywów nad wykresem pojawi się tag „DEX”, który oznacza, że aktywa są dostępne wyłącznie na zdecentralizowanych giełdach w sieciach Ethereum, Base lub Solana.

  • Rozpocznij handel na zdecentralizowanej giełdzie (DEX)

    Kliknij „Kupuj i sprzedawaj” poniżej, aby zacząć handlować na giełdzie DEX. Kliknij „Zapłac za pomocą”, wpisz dowolną kwotę USDC (lub innych dostępnych środków w USD) i dokładnie sprawdź ilość Dark Eclipse, którą chcesz kupić, zwracając uwagę na szczegóły ceny i opłat.

  • Sfinalizuj transakcję na giełdzie DEX

    Po zakończeniu transakcji DEX na zdecentralizowanej giełdzie Twoim nowym salem Dark Eclipse możesz teraz łatwo zarządzać w portfelu Coinbase.

Zarób do 2000 USD, kupując 50 USD w kryptowalutach

Zdobądź darmowe kryptowaluty za dokonanie pierwszego zakupu.

Często zadawane pytania

Tak. Możesz kupić Dark Eclipse bezpośrednio na Coinbase w drodze transakcji na giełdzie DEX. Po prostu utwórz konto Coinbase, dodaj metodę płatności i zawieraj transakcje na Dark Eclipse za pośrednictwem zdecentralizowanych giełd obsługiwanych przez Coinbase.

25 sie 2026, 16:46 cena 1 Dark Eclipse wynosiła 0,0001017 USD. Cena może się szybko zmieniać.

Nie bezpośrednio. Aby kupić Dark Eclipse, najpierw musisz zasilić swoje konto Coinbase przy użyciu obsługiwanej metody płatności, na przykład karty debetowej lub istniejącego salda kryptowalutowego. Następnie wyszukaj Dark Eclipse, zainicjuj transakcję na giełdzie DEX i wymień USDC (lub inne dostępne środki w USD) na Dark Eclipse.

Obecnie tylko amerykańscy klienci mogą kupować Dark Eclipse lub dodawać dolary amerykańskie za pomocą systemu PayPal. Pozostali klienci mogą korzystać z systemu PayPal tylko w celu dokonania wypłaty lub sprzedaży, a dostępność transakcji zależy od regionu.

Możesz użyć cyfrowej karty podarunkowej zakupionej u sprzedawców internetowych, aby zrealizować ją na kontach Coinbase w celu zakupu Dark Eclipse. Karty upominkowe są obecnie dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych (nie można ich zrealizować na Hawajach). Więcej informacji o tym, jak stosować i realizować karty podarunkowe, znajdziesz w naszym centrum pomocy.

Opłaty za handel Dark Eclipse zależą od opłat sieciowych Ethereum. Na wysokość opłat wpływa wiele czynników, w tym poziom zajętości sieci, stopień skomplikowania transakcji oraz szybkość, z jaką chcesz ją zrealizować. Wymieniając na Dark Eclipse, pamiętaj o pozostawieniu wystarczającej ilości ETH w swoim Coinbase Wallet, aby uwzględnić 1% opłaty transakcyjnej za wszystkie wymiany.

Istnieje kilka metod płatności umożliwiających zakup ETH, które następnie możesz wymienić na Dark Eclipse. Pełną listę metod płatności i przypadków optymalnego użycia znajdziesz w naszym centrum pomocy. W tej chwili nie można używać kart kredytowych do zakupu ETH w celu handlu lub wymiany na Dark Eclipse.

DARK – przegląd wyników rynkowych

Cena Dark Eclipse nie zmieniła się w ciągu ostatniego tygodnia.

Najnowsza cena aktywa DARK wynosi 0,0001017 USD.

Kapitalizacja rynkowa wynosi obecnie 101,66 tys. USD i jest wynikiem pomnożenia bieżącej ceny aktywa Dark Eclipse(0,00 USD) przez jego całkowitą podaż (999 691 157 DARK). W pełni rozwodniona wycena aktywa Dark Eclipse wynosi 101,66 tys. USD. Rozwodniona wycena aktywa Dark Eclipse wynosi 101,66 tys. USD.

Wolumen obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin wyniósł 99,562 USD. Natomiast wolumen obrotu w ciągu ostatnich 7 dni wyniósł 0,00 USD, czyli średnio 0,00 USD, co oznacza increase o 99,562 USD w stosunku do wolumenu obrotu z ostatnich 24 godzin. Wolumen obrotu w ostatnich 30 dniach wynosi 0,00 USD, co daje średnio 0,00 USD, co stanowiłoby 99,562 USD increase w porównaniu do wolumenu obrotu z ostatnich 24 godzin.

A gdybym zainwestował(-a) USD

10

DARK w

**Nie stanowi to doradztwa finansowego. Dowiedz się więcej

Statystyki rynku

Cena

0,0001006 USD

Maksimum historyczne

0,00000004923 USD

Kapitalizacja rynkowa

101 655,51 USD

Wolumen (24h)

99,56 USD

W obiegu

999 691 157,27 USD

Rozpocznij w 2 minuty lub mniej

Załóż bezpłatne konto Coinbase

Zarejestruj się